Mézes csupa csoki muffin
Hozzávalók:
30 dkg liszt
3 tk instant koffeinmentes kávé
2 dl joghurt
1 dl tej
1 dl olaj
15 dkg méz
1 tk sütőpor
1 tk szódabikarbóna
egy csipet só
3 dl csokicsepp
A lisztbe belekeverjük a sót és a sütőport. Egy másik tálban elkeverjük a joghurtot, a mézet és az olajat, vegyítjük a szódabikarbónával. A kávét feloldjuk egy kanál forró vízben. Összekeverjük a lisztet, a joghurtos keveréket és a kávét. Óvatosan belekeverjük a csokicseppet is. Muffinformába adagoljuk és előmelegített sütőben megsütjük.
Hozzávalók:
![]()
Jelentkezz főzőtanfolyamaimra!
Varázsolj színes, ínycsiklandó és egészséges ételeket az asztalra!
Többféle főzőtanfolyam - az alapoktól kezdve a vegetáriánus konyha mesterévé válhatsz. Garantáltan elkápráztatod vendégeidet!
Információ a tanfolyamokról »»
![]()
Rendeld meg új szakácskönyvemet!
Ha vegetáriánus vagy, vagy csupán szeretnéd egészségesebben elkészíteni a megszokott magyaros ételeket, akkor neked szól az új szakácskönyvem, Vegetáriánus kalandozás a magyar konyhában.
Rendeld meg most egy különleges akció keretében»»
![]()
Regisztrálj a 108.hu INGYENES Életmód Magazinra. -24 oldalas, havonta megjelenő, színes magazin. -Sok-sok különleges recepttel. -Hagyományos házi praktikák, gyógymódok -Jóga pózok -A környezetvédelem érdekében csak digitálisan jelenik meg. Nézd meg a korábbi számokat »»

